Ferratum půjčka

Ferratum půjčka představuje krátkodobou půjčku, kde si můžete zažádat o částky ve výši od 500 Kč do 10 000 Kč. U Ferratum půjčky jste se mohli setkat také s jejím druhým pojmenováním „finská“. Obecně se jedná o půjčky v menších částkách, s velmi rychlým vyřízením a s krátkodobou splatností.

Ferratum půjčka se bude hodit každému, kdo chce vyřešit momentální nedostatek peněz a nechce čekat na vyřízení půjčky a poskytnutí peněz příliš dlouho. K získání půjčky nepotřebujete hledat žádné ručitele a ani zastavovat majetek – podrobné vysvětlení půjček bez ručitele naleznete na tomto blogu.

Informace k půjčce Ferratum

Žádost o půjčku stačí vyplnit na webových stránkách společnosti. Také můžete o půjčku zažádat prostřednictvím SMS zprávy. Cena zasílané SMS není zpoplatněna žádným vyšším tarifem, odvíjí se pouze od cen vašeho operátora. Vypůjčené peníze mají splatnost v termínu od sedmi až do 45 dní – zde naleznete půjčky s delší splatností. Během existence půjčky máte však ještě možnost si termín splatnosti prodloužit. Jde to učinit celkem třikrát. Prodloužení půjčky Ferratum je zpoplatněno a činí 15 %  z půjčené částky. Prodloužení je uskutečněno na dobu dalších patnácti dní.

Ferratum půjčka - žádost o půjčku

Při žádání o půjčku budete vědět, kolik zaplatíte celkem i se stanovenými poplatky. U půjčky se nedokládá žádné potvrzení o vašem příjmu od zaměstnavatele ani z podnikání. Peníze získáte velice brzy, ale u Ferratum půjčky musíte počítat s jistým omezením pro nové klienty. Noví žadatelé o půjčku si nejprve mohou půjčit maximálně 1000 Kč. V případě druhé půjčky už jde o 2 000 Kč, u další žádosti se zase suma zvýší a takto to pokračuje až do možného půjčovacího maxima. U nových klientů se ověřují údaje. Peníze se posílají nejpozději druhý pracovní den převodem na vámi udaný bankovní účet nebo si je necháte poslat poštovní poukázkou – tady bude doručení delší, záleží na doručovatelské službě.

Půjčku od Ferratum si můžete vzít na cokoliv potřebujete, protože se nedokládá účel.

Žádost o Ferratum půjčku

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin.

TOPlist

Jízdní řády a prodej jízdenek online naleznete na webu IDOS jízdní řády
 

Všechny informace o pohledávkách - vymáhání pohledávek, inkaso pohledávek, správa pohledávek a jejich odkup naleznete na webech Pohledavka.org a SprávcePohledávek.cz

EnergetickyStitekBudovy.cz - webový portál o energetických štítcích budov a průkazech energetické náročnosti budovyPENB. Potřebujete zhotovit energetický průkaz pro váš rodinný nebo bytový dům? Na těchto stránkách se dozvíte všechny potřebné a důležité informace a energetický štítek si můžete objednat online!

Kontakt

Peníze pro firmy info@PenizeProFirmy.cz
Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání