Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Vydělávejte jako banka - investujte s prům. ročním výnosem 43 % 

Hledám investora

Jak popsat projekt ?

 

Nová firma (start-up)

 

 

Nová firma (start-up)

Určeno pro začínající podnikatele, nové firmy (start-up) a firmy s délkou existence do 1 roku a méně.
 
Zakládáte firmu na zelené louce a žádná banka Vám nechce půjčit peníze? Sháníte někoho zkušeného, kdo by se mohl podělit o svoje know-how a zkušenosti a nasměrovat Vaši společnost správným směrem? Obraťte se na investora zde.
 

 

Firma s historií

 

 

Firma s historií

Určeno pro zavedené a aktivní firmy s historií minimálně 1 rok a více. Vybudované určité postavení na místním trhu, stálí dodavatelé a odběratelé, firemní zázemí, zaměstnanci atd.
 

 

Na projekt

 

 

 

Na projekt

Určeno pro zcela konkrétní projekty, jako jsou například fotovoltaické, větrné a malé vodní elektrárny, rekonstrukce hotelu, sprovoznění restaurace, vybudování sportovního areálu, koupě nebo výstavba nemovitostí a jiné podobné investiční akce.

 

 

Půjčky a úvěry

a) Jste podnikatel a sháníte půjčku, úvěr nebo hypotéku pro Vaše podnikání a v bance ji nedostanete?

b) Nebo jste fyzická osoba, která poptává půjčku, úvěr či hypotéku od soukromých investorů? 

Tak pro Vás je určena tato sekce.

 

 

Nemovitosti a pozemky

Nabídka a poptávka nemovitostí, realit a pozemků k podnikání nebo investici.

Prodej / nákup bytů, domů, komerčních objektů - kanceláří, obchodů, skladů, hotelů a restaurací, zemědělských objektů, investičních nemovitostí.

Nemovitosti a pozemky v dražbách.

Nahlížení do katastru nemovitostí.

 

Půjčky a úvěry pro firmy a podnikatele

Specialista na rychlé půjčky a úvěry pro FIRMY a PODNIKATELE.

Půjčka Pro Podnikatele.cz

 

Ostatní poptávky a nabídky

Tato sekce je určena pro různé poptávky a nabídky, které se nehodí do předchozích kategorií a týkají se jakkoliv podnikání, obchodování a investování např.:

hledáte obchodního partnera nebo zástupce, potřebujete prodat / koupit stroje, vybavení nebo materiál pro Vaši firmu, nabízíte vedení účetnictví, daňové poradenství nebo tvorbu www stránek, e-shopů, net marketing atd.

 

Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin.

TOPlist

Jízdní řády a prodej jízdenek online naleznete na webu IDOS jízdní řády
 

Všechny informace o pohledávkách - vymáhání pohledávek, inkaso pohledávek, správa pohledávek a jejich odkup naleznete na webech Pohledavka.org a SprávcePohledávek.cz

EnergetickyStitekBudovy.cz - webový portál o energetických štítcích budov a průkazech energetické náročnosti budovyPENB. Potřebujete zhotovit energetický průkaz pro váš rodinný nebo bytový dům? Na těchto stránkách se dozvíte všechny potřebné a důležité informace a energetický štítek si můžete objednat online!

Anketa

Jak dlouho již investora sháníte?

celý život (1 440)

Celkový počet hlasů: 1709

Anketa

Máte zkušenosti s investory?

Celkový počet hlasů: 153

Anketa

Máte zkušenosti s investováním do firem a projektů?

Celkový počet hlasů: 144

Kontakt

Peníze pro firmy info@PenizeProFirmy.cz
Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání