Home Credit půjčka

Půjčka od Home Credit představuje možnost půjčení peněz v hotovosti na cokoliv momentálně potřebujete, protože se nezjišťuje žádný účel pro poskytnutí a následné využití peněz. Půjčka Home Credit je zájemcům k dispozici v částkách od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Předem je třeba si rozmyslet, jakou sumu potřebujete a také jakou nebudete mít problém splácet v dohodnutých splátkách a v termínu.

Pro půjčku u Home Credit budete potřebovat dva doklady totožnosti. Občané České republiky předloží občanský průkaz + jeden další doklad (např. řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas nebo zbrojní průkaz). Nutné jsou rovněž údaje o firmě, jestliže jste OSVČ dodáte adresu, přesný název, IČO, telefon.

Pro koho je Home Credit půjčka dostupná?

Home Credit půjčka je dostupná pouze jedincům se stálým zdrojem příjmu. Pro případy nepříjemné doby bez zaměstnání během doby splácení se lze pojistit – pojistí se výdaje, které pokryjí splácení v době, kdy nebudete mít žádné zaměstnání či vás zastihnou jiné problémy.

Půjčit si můžete dle vlastního uvážení částku, jakou potřebujete a kterou také budete schopni pravidelně splácet v dohodnutých termínech. Půjčku si lze sjednat několika způsoby, záleží na vaší preferenci. O půjčku si můžete požádat online variantou, telefonicky a na pobočkách České pošty.Půjčit si mohou jenom zletilé osoby. Při žádosti o půjčku se nevyžadují žádní ručitelé – nemusíte mít obavy, že nikoho vyhovujícího a ochotného neseženete.

Home Credit Online

Posouzení půjčky a vyřízení je úplně zdarma a nevyžadují se žádné poplatky předem. Pokud upřednostňujete uzavření půjčky na poště, není problém se předem objednat a vše sjednat bez zbytečného čekání. U telefonní půjčky asistují vyškolení operátoři, kteří vás budou brzy kontaktovat. U online půjčky Home Credit stačí vyplnit připravený formulář. Doba splácení se odvíjí dle půjčené sumy a doby splácení – platí se měsíčně tak jako u většiny dostupných půjček bez příjmu na českém finanční trhu.

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin.

TOPlist

Jízdní řády a prodej jízdenek online naleznete na webu IDOS jízdní řády
 

Všechny informace o pohledávkách - vymáhání pohledávek, inkaso pohledávek, správa pohledávek a jejich odkup naleznete na webech Pohledavka.org a SprávcePohledávek.cz

EnergetickyStitekBudovy.cz - webový portál o energetických štítcích budov a průkazech energetické náročnosti budovyPENB. Potřebujete zhotovit energetický průkaz pro váš rodinný nebo bytový dům? Na těchto stránkách se dozvíte všechny potřebné a důležité informace a energetický štítek si můžete objednat online!

Kontakt

Peníze pro firmy info@PenizeProFirmy.cz
Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání