Investiční kovy (zlato, stříbro, platina), diamanty

Vítejte na stránce zabývající se investicí do investičních kovů a drahých kamenů. Tento druh investice má několik zásadních výhod:

  • na rozdíl od uměleckých děl se jedná o mnohem likvidnější způsob uložení peněz, tzn. zlato můžete prodat prakticky kdekoliv, avšak najít adekvátního kupce na Emila Fillu může být otázka několika měsíců.
  • zlato (a jiné kovy a drahé kameny) jsou celosvětově přijímany a kotovány na burze, takže jsou obchodovatelné prakticky kdekoliv na světě a určení pravosti je většinou otázka minut.
  • považuje se za nejbezpečnější způsob uložení hodnoty neboť peníze mohou být v případě krize a ekonomických turbulencí, inflací znehodnoceny.

V zásadě máte jen několik možností do čeho invesovat, buďto do zlata (investiční zlato) , stříbra (investiční stříbro), platiny (investiční platina) nebo drahých kamenů, především tedy diamanty (investiční diamanty). Lze investovat i do jiných komodit, ovšem to není nápní této stránky. Při převádění kovu do měny, ovlivňuje cenu také kurz dolaru vůči měně do které investiční kov nebo drahokam převádíte.

Více informací o investičních kovech a diamantech se dozvíte zde: 

Investiční - zlato - stříbro - diamanty

 

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin.

TOPlist

Jízdní řády a prodej jízdenek online naleznete na webu IDOS jízdní řády
 

Všechny informace o pohledávkách - vymáhání pohledávek, inkaso pohledávek, správa pohledávek a jejich odkup naleznete na webech Pohledavka.org a SprávcePohledávek.cz

EnergetickyStitekBudovy.cz - webový portál o energetických štítcích budov a průkazech energetické náročnosti budovyPENB. Potřebujete zhotovit energetický průkaz pro váš rodinný nebo bytový dům? Na těchto stránkách se dozvíte všechny potřebné a důležité informace a energetický štítek si můžete objednat online!

Kontakt

Peníze pro firmy info@PenizeProFirmy.cz
Daňové ráje Investiční zlato, stříbro, platina a diamanty Kódy bank v ČR Nahlížení do katastru nemovitostí online Investice do firem Úvěry na podnikání